Site Preloader
Bieg Borkow

KLUB BIEGACZA

ZDRÓJ

Niezrzeszona grupa biegaczy z pięknego miasta Połczyn-Zdrój.

Biegnę!

Select your About Page first from theme options!

START

14:00

Read More

Będzie woda?

Na trasie będą rozmieszczone punkty z wodą

Read More

Podsumowanie II-go Biegu Borków

Nadszedł czas na podsumowanie naszych zawodów.

Nadszedł czas na podsumowanie naszych zawodów BB. W słoneczną sobotę 7 maja o godz. 14.00 na starcie Biegu Borków stanęło 120 zawodników. Do pokonania mieli 10 najfajniejszych kilometrów w Polsce. Frekwencja uczestników biegu wzrosła w stosunku do ubiegłego roku o ponad 70% !!! Trasa zgodnie została uznana przez wszystkich za wyjątkowo piękną ale i bardzo trudną. I te „trudy” ( czyt. „podbiegi” ) spowodowały, że po przekroczeniu METY, każdy bardzo nam dziękował, że to już koniec wyścigu. Na pytanie „jak Ci się podobała trasa?” z reguły słyszeliśmy coś jakby „bardzo ładna oooouuuch, ok, super”. Cieszy nas, że wszyscy wrócili do domów zadowoleni i uśmiechnięci.


Wśród Pań pierwsze miejsce zdobyła
Kamila Łagutko z Darłowa z czasem 0:44:27, drugie miejsce Antonina Rychter ze Szczecinka czas 0:44:30, trzecia była Agnieszka Pasieka Świdwin.

I tu łatwo nam stwierdzić, że nasza dycha jest najfajniejsza, bo wszystkie Panie mijały metę z uśmiechem.


Wśród panów zwyciężył Łukasz Wirkus z Lipmicy 0:36:18 – Łukasz w zeszłym roku pomylił trasę i nie trafił na podium ale zapowiedział, że wróci po zwycięstwo no i… proszę. Drugie miejsce zajął Jarek Cichocki 0:36:32 ubiegłoroczny zwycięzca, a trzeci był Andrzej Kuśmider 0:36:46 z Czaplinka, który powoli zaczyna dominować wśród naszych lokalnych biegaczy.

Organizacja tych zawodów nie byłaby możliwa bez wsparcia Połczyńskich firm. Serdecznie dziękujemy:
Jakubowi Mączce – Klubokawiarnia Kulturalna, Michałowi Szymańskiemu – Apteka przy Placu Wolności, Renacie i Dariuszowi Daniłowicz – Fabryka Okien REDAN, Tomkowi i Arkowi Fiukom – EKO FIUK, Agnieszce Daniłowicz – Stacja Paliw MOJA, Andrzejowi Daniłowiczowi- stacje Paliw w Barwicach i Złocieńcu, Darkowi Tołkinowi- Maszyny Rozlewnicze, Elżbiecie Majchrzak – MENTOR ścieżki edukacyjne, Andrzejowi Lisieckiemu – AGRO Połczyn, Tomaszowi Cudykowi za zorganizowanie przepysznego makaronu no i naszemu Połczyńskiemu BROWAROWI, który zapewnił napoje


Imprezę z rozmachem przygotowali chłopcy z Klubu Biegacza Zdrój lub jak kto woli Połczyn Biega (Marek Lembowicz, Roman Trawicki, Szymek Belica, Łukasz Wojtalik, Irek Gaweł, Janusz Bartkowiak, Piotrek Szymański, Zbyszek Król i Paweł Majchrzak)

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom: Agnieszce Król, Asi Lorenc, Markowi, Igorowi i Bernardowi Kiełbowskim, Kindze Oręczak, Ewie Hostyńskiej, Ani Król, Agacie Spychale, Alicji Rąbalskiej, Kasi Kawicz, Kindze Wilk, Oli Fiedorowicz, Julji Zgierskiej, Asi Łężowskiej, Magdzie Cygan, Alanowi Celerowi, Joasi Gafek, Drużynie Harcerzy pod wodzą Wojtka Kalinowskiego.

Pozdrawiamy i zapraszamy za rok
Zbyszek i Paweł
KB „Zdrój”

Featured Ico

We Design for All devices

Featured Ico

We Work Under All conditions

Featured Ico

Our office is pretty amazing

Featured Ico

We work out to feel better

Featured Ico

We integrate the ecommerce

Featured Ico

We won so manny awards

Featured Ico

We drink a lot of coffee

Trasa biegu

Kontakt z nami

W celu podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w III Biegu Borków należy zapisać się i wnieść opłatę.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub telefonicznie 507165803

Miłego biegania!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości